TRANSPORT PONADGABARYTOWY

OFERUJEMY TRANSPORT W KONTENERACH SPECJALISTYCZNYCH

Transport ponadgabarytowy

KONTENERY OPEN TOP

Ładunki o dużej wysokości, nietypowych kształtach lub ciężkie przedmioty wymagają użycia sprzętu specjalistycznego. Kontenery Open Top umożliwiają przewóz towaru, gdy potrzebny jest załadunek od góry. Jesteśmy gotowi by sprostać każdym wymaganiom i znaleźć rozwiązanie także dla niestandardowych ładunków.

Transport ponadgabarytowy

KONTENERY FLAT RACK

świetnie sprawdzamy się w przewozie ładunków
ponadgabarytowych w kontenerach typu Flat Rack. Zawsze służymy fachowym doradztwem i dbamy o bezpieczny przewóz wraz z pełną obsługą ładunku w porcie.

DZIĘKI NASZEMU DOŚWIADCZENIU I ZAANGAŻOWANIU ZAPEWNIAMY BEZPIECZNY PRZEWÓZ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH ŁADUNKÓW.

Nasze doświadczenie w zarządzaniu transportem towarów ponadgabarytowych pozwala nam skutecznie koordynować każdy etap przewozu, począwszy od odpowiedniego przygotowania ładunku i dokumentacji, poprzez profesjonalne przeładunki w porcie, aż do bezpiecznego i terminowego dostarczenia towaru drogą morską. Dzięki precyzyjnemu planowaniu i ścisłej współpracy z naszymi partnerami logistycznymi, zapewniamy naszym klientom pewność, że ich ładunek zostanie dostarczony w sposób efektywny i zgodny z wszelkimi wymogami przewozowymi.

ZAPEWNIAMY NIEZBĘDNE WSPARCIE ORAZ DORADZTWO PODCZAS ARANŻACJI TRANSPORTU TOWARÓW W KONTENERACH SPECJALISTYCZYCH

Zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną, mając na uwadze specjalne wymagania i potrzeby naszych klientów. Pomagamy w doborze odpowiedniego rodzaju kontenera, uwzględniając specyfikę towaru, tak aby zapewnić optymalne warunki transportu. Doradzamy również w kwestii zabezpieczenia ładunku na kontenerze, aby zapewnić bezpieczny transport i uniknąć uszkodzeń.

Transport w kontenerach specjalistycznych – transport ponadgabarytowy

Przewożenie ładunków ponadgabarytowych ma kluczowe znaczenie w dzisiejszej logistyce, umożliwiając transport dużych i niezwykłych ładunków na całym świecie. Aby zapewnić bezpieczny i efektywny transport tych ładunków, konieczne jest dokładne dobranie odpowiednich jednostek ładunkowych i systemów mocowania.

 

Rodzaje kontenerów dla ładunków ponadgabarytowych:

  1. Hard Top – są często wybierane ze względu na swobodę załadunku i rozładunku poprzez otwór w dachu oraz dużą wytrzymałość, umożliwiającą przewóz ciężkich i nietypowych ładunków. Ich cechy charakterystyczne to:
  • Solidny sztywny dach, który można całkowicie zdjąć co umożliwia załadunek i rozładunek od góry.
  •  Wzmocniona konstrukcja, aby zapewnić stabilność i wytrzymałość podczas transportu.
  • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

 

  1. Open Top – kontenery tego typu pozwalają na łatwe załadowanie ciężkich i dużych przedmiotów, z góry, co ułatwia i przyspiesza proces załadunku i rozładunku.

 

Warto skorzystać z kontenerów OPEN TOP w przypadku gdy towar:

– jest o ponadnormatywnych wymiarach

– wymaga załadunku od góry

– jest wrażliwy na warunki atmosferyczne

– jest o ciężkiej masie własnej

 

  1. Flat Rack – kontenery różnią się od innych jednostek ładunkowych tym, że mają otwartą konstrukcję, brak stałego dachu oraz możliwość demontażu lub składania bocznych ścian.

Zastosowanie kontenerów Flat Rack:

 

Przewóz maszyn i urządzeń np. ciężkich maszyn, sprzętu budowlanego bądź innych urządzeń

 

 

– Przewóz nietypowych opakowań towarowych takich jak rury, wielkogabarytowe palety, beczki

– Przewóz konstrukcji stalowych

 

Kontenery specjalistyczne pozwalają na łatwe załadowanie ciężkich i dużych przedmiotów, z góry, co ułatwia i przyspiesza proces załadunku i rozładunku. Dodatkowo, kontenery te są dostępne w różnych wymiarach, co umożliwia wybór odpowiedniego rozmiaru do przewozu danego towaru. Przed wysłaniem ładunku w kontenerze specjalistycznym, należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie go przed uszkodzeniami w trakcie transportu, np. poprzez stosowanie odpowiednich elementów osłonowych, takich jak palety, mocowania czy też specjalne poduszki i pasy.

Wyślij zapytanie ofertowe