O NAS

Speedway tworzą ludzie, którzy dzień po dniu z zapałem i pełnym zaangażowaniem są wsparciem dla polskich eksporterów oraz partnerów na całym świecie.

W pracy polegamy na sobie nawzajem, to dzięki pracy zespołowej możemy zaopiekować się każdym transportem i dopilnować najmniejszego szczegółu.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy szeroką wiedzę i praktyczne umiejętności, dzięki temu możemy skutecznie radzić sobie z różnorodnymi sytuacjami i dynamicznymi wyzwaniami rynkowymi.

RZETELNOŚĆ

Rzetelnie i terminowo realizujemy każde zlecenie transportowe. Dokładność i uczciwość to nasz priorytet - wiemy jak ważna jest każda przesyłka dla naszych klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Czujemy się zobowiązani do podejmowania świadomych i etycznych decyzji, dążymy do tworzenia pozytywnego wpływu na społeczność poprzez inicjatywy charytatywne oraz ochronę środowiska.

PASJA

Każdy pracownik nie tylko angażuje się w wykonywanie swoich obowiązków, ale także odnajduje satysfakcję i radość w tym, co robi. To daje nam dodatkową motywację, a praca staje się nie tylko obowiązkiem, ale również pasją.

ZAUFANIE

Wierzymy, że zaufanie jest kluczem do sukcesu. Wzajemne wsparcie i współpraca przekłada się również na stosunki z partnerami i klientami. Dzięki temu budujemy trwałe relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu i wspólnych celach.

ROZWÓJ

Transport to morze możliwości, dlatego nieustannie się rozwijamy. Ciągłe poszerzanie naszych kompetencji oraz poszukiwanie nowych rozwiązań na rynku pozwala nam sprostać coraz większym wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki elastycznemu podejściu do pracy i gotowości do adaptacji, jesteśmy w stanie skutecznie reagować na zmieniające się wymagania i zawsze jesteśmy gotowi wypracować rozwiązanie dostosowane do potrzeb.

SZACUNEK

Nasz zespół opiera się na wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji. Doceniamy różnorodność perspektyw i doświadczeń, które każdy wnosi do zespołu. Szanujemy i dbamy o zasoby naturalne, minimalizując nasz wpływ na środowisko dla dobra przyszłych pokoleń.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Od lat dbamy o to, by dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem i być pomocą w zdobywaniu nowych rynków zagranicznych dla przedsiębiorców. Jako eksperci w transporcie dążymy do tego, by nasze działania oraz proponowane rozwiązania w pełni odpowiadały na potrzeby zarówno załadowcy jak i odbiorcy. Właśnie tym dla nas jest kompleksowe podejście do transportu.

KAŻDY KIERUNEK JEST W NASZYM ZASIĘGU

Na co dzień realizujemy transporty w te bliższe i dalsze kierunki świata. Doświadczenie, które posiadamy pozwala zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę. Rzetelność podczas realizacji powierzonego nam transportu, na każdym jego etapie, to dla nas priorytet.

JESTEŚMY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Bardzo ważny jest dla nas bezpośredni kontakt na każdym etapie transportu, tak by zapewnić nasze wsparcie oraz odpowiednią aktualizację statusu przesyłki.

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Dobre relacje z naszymi partnerami na całym świecie sprawiają, że możemy bezpiecznie dostarczać towary pod drzwi odbiorcy. Ameryka Północna oraz Południowa, Afryka, Australia, Azja, a także Bliski czy Daleki Wschód, w każdym przypadku realizacja transportu door-to-door to coś w czym świetnie się sprawdzamy.

Wyślij zapytanie ofertowe