Firma spedycyjna Gdynia

Speedway Freight Services ( Poland ) jest międzynarodowym operatorem logistycznym, który dzięki przynależności do grupy WFN oraz ALN, a także wieloletniej historii, posiada rozległe kontakty i zaufanych partnerów na całym świecie. Dysponując tak szerokim zapleczem logistycznym możemy zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę transportów zarówno morskich jak i lotniczych.

Codziennie udowadniamy, że jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem na rynku usług logistycznych. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy wszechstronną obsługę, z naciskiem na potrzeby Klienta i jego oczekiwania.

Stawiamy na pełną dyspozycyjność oraz błyskawiczny przepływ informacji. Dzięki współpracy i zaangażowaniu każdego członka naszego zespołu działamy szybko i sprawnie, dlatego też bardzo dobrze czujemy się również w transportach ekspresowych oraz krytycznych. Nasi pracownicy cechują się dużą elastycznością w wykonywaniu powierzonych zadań, a także otwartością oraz zrozumieniem Klienta. 

Jesteśmy wiarygodnym i zaufanym partnerem biznesowym.

  • Gwarantujemy szybką reakcję na zapytania ofertowe, sprawną aranżację podjęcia towaru oraz bezpieczną dostawę do odbiorcy.
  • Do każdego transportu podchodzimy priorytetowo, a naszych klientów traktujemy indywidualnie.
  • Dedykowany opiekun klienta jest z nim w stałym kontakcie.
  • Zapewniamy raporty o częstotliwości zależnej od potrzeb.

 Misja firmy:

Misją Speedway jest zagwarantowanie profesjonalnej obsługi na każdym etapie transportu. Zaangażowany, pełen pasji i dynamiczny zespół zawsze poszukuje najlepszych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań. Za priorytet stawiamy sobie szybkość działania, zarówno przy pierwszym kontakcie jak i przy każdej kolejnej realizacji.

Wizja firmy:

Marka Speedway stawia sobie za cel budowanie wizerunku eksperta wpierającego polskich eksporterów w zdobywaniu nowych zagranicznych rynków. Chcemy być pomocą nie tylko podczas realizacji, ale również na etapie przygotowań do transportu – stanowiąc silne wsparcie merytoryczne.

Firma Speedway to rzetelny partner dla swoich Klientów. Dążymy do tego, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, a co za tym idzie zaspokajały bieżące i przyszłe potrzeby Klientów.

Wartości:

  • Szacunek
  • Zaufanie
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność

Należymy do:

ALN-logo-dapUKLtdOct15_v3_male            WFN_logo_male