DOŁĄCZ DO #SPEEDWAYteam

Uśmiech, optymizm i pozytywne nastawienie towarzyszy nam każdego dnia.
Śmiejemy się, że jesteśmy ze sobą na dobre i na złe, może dlatego czujemy się w Speedwayu jak w rodzinie. Cenimy sobie wzajemne wsparcie, pracę zespołową i ten błysk w oku, który motywuje nas do działania każdego dnia.

ikona
Przytulne biuro

w którym poczujesz się jak w domu

ikona
Rozwój

poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach

ikona
Konkursy firmowe

z nagrodami

ikona
Karta multisport

dobrana do indywidualnych potrzeb

ikona
Pakiet Lux Med

dobrany do indywidualnych potrzeb

ikona
Nielimitowane

ilości pysznej kawy i happy friday raz w miesiącu

ikona
Relax i fun

czyli wspólne wyjścia i imprezy integracyjne

ikona
Swoboda i przestrzeń

na własną inicjatywę

OPINIE NASZYCH PRACOWNIKÓW

Uważam, że tworzymy zgrany zespół. Podoba mi się, że wspólnie celebrujemy małe i duże wydarzenia zarówno te zawodowe jak i te prywatne. Dzięki dobrej atmosferze i przyjaznym ludziom, którzy zawsze są gotowi pomóc z chęcią przychodzę do pracy. Jednym z ważniejszych aspektów jest brak oceniania, co tworzy sprzyjające do rozwoju swoich umiejętności środowisko. Można z łatwością nawiązać rozmowę z innymi, nawet na mniej ważne tematy, co sprawia, że każdy dzień jest pełen ciekawych i inspirujących rozmów.
Codziennie staje przed nowymi wyzwaniami, co sprawia, że moja praca jest ekscytująca i niezwykle rozwijająca. Nawet jeśli napotykam trudności, traktuję je jako lekcję na przyszłość, dzięki czemu staję się coraz lepszy w tym, co robię. Moje umiejętności stale się doskonalą, a każdy problem staje się szansą do nauki.
To miejsce, w którym mogę rozwijać swoje umiejętności, dzielić się pomysłami i czerpać inspirację od wspaniałych ludzi. Jestem przekonany, że dzięki tej firmie i jej otoczeniu, osiągnę swoje cele zawodowe i przyczynię się do rozwoju firmy.
Żarty i dobra atmosfera panujące wśród moich kolegów i koleżanek sprawiają, że każdy dzień w pracy jest pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Każdy ma dystans i umiejętność odnalezienia humoru nawet w trudnych sytuacjach, co tworzy przyjazne i wspierające środowisko pracy.
Czerpiemy pomysły od siebie nawzajem. Każdy głos jest wysłuchany i doceniany, co sprawia, że czuję się ważny i doceniony w organizacji. Nie tylko mogę przyczynić się do realizacji celów firmy, ale również widzę, jak moje pomysły i wkład mają realny wpływ na rozwój firmy.
Jeżeli mam ochotę się rozwijać, firma oferuje różnorodne możliwości i zasoby, aby mi w tym pomóc. Nie tylko mogę uczestniczyć w szkoleniach i konferencjach branżowych, ale również mam dostęp do mentorów i ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
W naszej firmie tworzymy zgrany zespół, pomimo różnic w naszych charakterach i osobowościach. To właśnie te różnice sprawiają, że nasza praca staje się bardziej interesująca i różnorodna. Cieszę się również z obecności zwierząt w naszej firmie. To naprawdę fantastyczny pomysł. Zwierzęta przynoszą pozytywną energię do naszego miejsca pracy.

OBECNIE NIE PROWADZIMY OTWARTEJ REKRUTACJI

Nie poddawaj się!
Cenimy odważnych ludzi 😉

CHESZ POZNAĆ NAS BLIŻEJ?

Zapraszamy na naszego instagrama