Firma spedycyjna Gdynia

Speedway Freight Services ( Poland ) Sp. z o.o. jest pierwszym europejskim oddziałem koreańskiego operatora logistycznego. Firma z siedzibą główną w Korei Południowej posiada biura w USA, Japonii, Chinach, na Tajwanie, a od końca 2013 r. również w Polsce.

Dzięki przynależności do grupy WFN oraz ALN, a także wieloletniej historii SFS, posiadamy rozległe kontakty i zaufanych partnerów na całym świecie. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę transportów zarówno morskich jak i lotniczych.

Fakt, że nie jesteśmy firmą o charakterze korporacyjnym pozwala nam na bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki współpracy i zaangażowaniu każdego członka naszego zespołu działamy szybko i sprawnie, dlatego też bardzo dobrze czujemy się również w transportach ekspresowych oraz krytycznych.

Marka Speedway to przede wszystkim młody i ambitny zespół, który zawsze dotrzymuje podjętych zobowiązań. Nasze usługi spedycyjne świadczymy na najwyższym, światowym poziomie.

 

Jesteśmy wiarygodnym i zaufanym partnerem biznesowym.

  • Gwarantujemy szybką reakcję na zapytania ofertowe, sprawną aranżację podjęcia towaru od klienta oraz bezpieczną dostawę do odbiorcy.
  • Do każdego transportu podchodzimy priorytetowo, a naszych klientów traktujemy indywidualnie.
  • Stawiamy na stały kontakt z klientem na każdym etapie transportu.
  • Zapewniamy raporty o częstotliwości zależnej od potrzeb.
  • Nasi klienci przypisani są do konkretnego spedytora i mają z nim bezpośredni kontakt.
  • Klient ma możliwość dokładnej kontroli wybranej usługi spedycyjnej.

 

 Misja firmy:

Misją SFS jest zagwarantowanie profesjonalnej obsługi na każdym etapie transportu. Zaangażowany, pełen pasji i dynamiczny zespół – zawsze poszukuje najlepszych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań. Za priorytet stawiamy sobie szybkość działania, zarówno przy pierwszym kontakcie jak i przy każdej kolejnej realizacji.

 

Wizja firmy:

Marka SFS stawia sobie za cel budowanie wizerunku eksperta, wpierającego polskich eksporterów. Chcemy być pomocą nie tylko podczas realizacji, ale również na etapie początkowym – stanowiąc silne wsparcie merytoryczne. Dążymy do tego aby Firma SFS była postrzegana jako rzetelny partner.

Wartości:

  • Szacunek
  • Zaufanie
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność

 

Należymy do:

ALN-logo-dapUKLtdOct15_v3_male            WFN_logo_male

Wycena eksportu

Skup się na swoim biznesie, my zajmiemy się eksportem.

Zostaw adres e-mail, a otrzymasz naszą ofertę!

Dziękujemy! Niedługo skontaktujemy się z Tobą